1 - 1
AFC Ripensia Timişoara - Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa
Data: | Octombrie 6, 2019 / 14:00 |
Competitia: | Campionatul Național U17 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 1 - 1 |
Stadion: | Ciarda Roşie |
Oras: | Timişoara |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Pirtea Andrei - Oradea |
Asistent: | Belenesi Stelian Alex - Oradea |
Asistent: | Moza Adina - Oradea |
Rezervă: | Bulzan Andrei - Oradea |
Ultimele Meciuri ale AFC Ripensia Timişoara
Apr 30, 2022 10:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | AFC Ripensia Timişoara | 2 - 2 | ACS ASU Politehnica Timişoara | |
Apr 16, 2022 10:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | LPS Bihorul Oradea | 0 - 5 | AFC Ripensia Timişoara | |
Apr 9, 2022 10:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | AFC Ripensia Timişoara | 1 - 1 | FC CFR 1907 Cluj SA | |
Apr 2, 2022 10:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | ACS Transilvania Bistriţa | 4 - 3 | AFC Ripensia Timişoara | |
Mar 26, 2022 10:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | AFC Ripensia Timişoara | 1 - 4 | AS FC Universitatea Cluj | |
Mar 19, 2022 10:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | ACS ASU Politehnica Timişoara | 1 - 0 | AFC Ripensia Timişoara | |
Nov 27, 2021 10:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | AFC Ripensia Timişoara | 0 - 1 | LPS Bihorul Oradea | |
Nov 20, 2021 10:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | FC CFR 1907 Cluj SA | 4 - 2 | AFC Ripensia Timişoara | |
Nov 13, 2021 10:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | AFC Ripensia Timişoara | 2 - 1 | ACS Transilvania Bistriţa | |
Nov 6, 2021 10:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | AS FC Universitatea Cluj | 5 - 0 | AFC Ripensia Timişoara |
Ultimele Meciuri ale Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa
Apr 21, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | 5 - 0 | CS Giroc Chișoda | |
Apr 7, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | 8 - 3 | CSS Drobeta Turnu Severin | |
Mar 30, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSS Gloria Arad | 3 - 0 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Mar 24, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | 1 - 0 | CSS Caransebeş | |
Mar 17, 2024 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CS Giroc Chișoda | 4 - 4 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Dec 2, 2023 14:00 | Cupa - Național U17 | CSC Dumbrăvița | 4 - 1 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Nov 19, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSS Drobeta Turnu Severin | 5 - 1 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Nov 12, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | 4 - 1 | CSS Gloria Arad | |
Nov 4, 2023 14:00 | Naţional U17 Play-Out | CSS Caransebeş | 3 - 1 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa | |
Oct 29, 2023 14:00 | Campionatul Național U17 | CSS Lugoj | 3 - 2 | Clubul Sportiv Muncitoresc Reşiţa |