1 - 0
CS Şoimii Pâncota - FC UTA SA (AR)
Data: | Septembrie 11, 2012 / 16:30 |
Competitia: | Cupa României |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 1 - 0 |
Stadion: | Şoimii |
Oras: | Pâncota |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Tarcea Sorin - Timişoara |
Asistent: | Cimponeriu Calin - Lugoj |
Asistent: | Timar Ovidiu - Oradea |
Delegat de joc: | Axente Mircea Nicolae - Arad |
Observator arbitri: | Pantea Cornel - Oradea |
Ultimele Meciuri ale CS Şoimii Pâncota
Oct 4, 2016 14:30 | Cupa României | ACS ASU Politehnica Timișoara | 6 - 1 | CS Şoimii Pâncota | |
Jun 4, 2016 11:00 | Play-out Liga a 2-a | CS FC Olimpia 2010 Satu Mare | 1 - 1 | CS Şoimii Pâncota | |
May 28, 2016 11:00 | Play-out Liga a 2-a | CS Şoimii Pâncota | 1 - 0 | CS Metalul Reşiţa SA (CS) | |
May 21, 2016 11:00 | Play-out Liga a 2-a | CS Şoimii Pâncota | 1 - 0 | SC Universitatea Cluj SA (CJ) | |
May 18, 2016 18:00 | Play-out Liga a 2-a | CSM Râmnicu Vâlcea (VL) | 1 - 0 | CS Şoimii Pâncota | |
May 14, 2016 11:00 | Play-out Liga a 2-a | CS Şoimii Pâncota | 3 - 2 | CS Unirea Tărlungeni (BV) | |
May 11, 2016 17:00 | Play-out Liga a 2-a | CS Unirea Tărlungeni (BV) | 4 - 0 | CS Şoimii Pâncota | |
Apr 29, 2016 13:00 | Play-out Liga a 2-a | CS Şoimii Pâncota | 3 - 2 | CSM Râmnicu Vâlcea (VL) | |
Apr 23, 2016 11:00 | Play-out Liga a 2-a | SC Universitatea Cluj SA (CJ) | 1 - 2 | CS Şoimii Pâncota | |
Apr 16, 2016 11:00 | Play-out Liga a 2-a | CS Metalul Reşiţa SA (CS) | 0 - 1 | CS Şoimii Pâncota |
Ultimele Meciuri ale FC UTA SA (AR)
Jun 7, 2014 11:00 | Play-out Liga a 2-a | CS Mioveni | 3 - 0 | FC UTA SA (AR) | |
May 31, 2014 11:00 | Play-out Liga a 2-a | FC UTA SA (AR) | 0 - 3 | CS FC Olimpia 2010 (SM) | |
May 28, 2014 18:00 | Play-out Liga a 2-a | CS Minerul Motru 2008 (GJ) | 3 - 0 | FC UTA SA (AR) | |
May 17, 2014 11:00 | Play-out Liga a 2-a | FC UTA SA (AR) | 0 - 3 | CS FC Bihor Oradea (BH) | |
May 10, 2014 11:00 | Play-out Liga a 2-a | FC UTA SA (AR) | 0 - 3 | CS Mioveni | |
May 7, 2014 17:00 | Play-out Liga a 2-a | CS FC Olimpia 2010 (SM) | 3 - 0 | FC UTA SA (AR) | |
May 3, 2014 11:00 | Play-out Liga a 2-a | FC UTA SA (AR) | 0 - 3 | CS Minerul Motru 2008 (GJ) | |
Apr 18, 2014 17:00 | Play-out Liga a 2-a | CS FC Bihor Oradea (BH) | 3 - 0 | FC UTA SA (AR) | |
Apr 11, 2014 14:00 | Liga 2 | CS Metalul Reşiţa SA (CS) | 4 - 0 | FC UTA SA (AR) | |
Apr 5, 2014 11:00 | Liga 2 | FC UTA SA (AR) | 2 - 3 | ACS Inter Olt Slatina (OT) |