4 - 3
ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş - ACS Kids Tâmpa Braşov
Data: | Mai 30, 2016 / 11:00 |
Competitia: | Juniori U13 |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 4 - 3 |
Stadion: | Municipal sintetic |
Oras: | Odorheiu Secuiesc |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Apetrei Cosmin - Roznov |
Asistent: | Cercel Cosmin - Piatra Neamţ |
Ultimele Meciuri ale ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş
Jul 28, 2021 17:30 | Cupa României | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 0 - 3 | CS Unirea Ungheni 2018 | |
Jun 16, 2018 09:30 | Juniori U15 | FC CFR 1907 Cluj SA | 6 - 2 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
Jun 15, 2018 17:00 | Juniori U15 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 1 - 4 | ACS Juniorul Suceava | |
Jun 14, 2018 17:00 | Juniori U15 | AFC UTA Arad | 3 - 1 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
May 26, 2018 19:00 | Juniori U11 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 1 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
May 26, 2018 12:00 | Juniori U11 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 4 - 3 | AFC Hermannstadt | |
Dec 3, 2017 16:00 | Trofeul Gheorghe Ene | CS Junior Braşov | 1 - 1 | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | |
Dec 3, 2017 11:00 | Trofeul Gheorghe Ola | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 1 - 4 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | |
Dec 3, 2017 10:00 | Trofeul Gheorghe Ene | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 3 - 3 | AFC Odorheiu Secuiesc | |
Dec 2, 2017 18:00 | Trofeul Gheorghe Ola | ACS Kinder Sângeorgiu de Mureş | 9 - 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov |
Ultimele Meciuri ale ACS Kids Tâmpa Braşov
Jun 8, 2019 16:30 | Juniori U13 | SC FC Viitorul Constanţa SA | 6 - 0 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Jun 8, 2019 10:30 | Juniori U13 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 2 - 0 | CSM Focşani 2007 | |
Jun 7, 2019 15:00 | Juniori U13 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 2 - 1 | AS Victoria Delta Tulcea | |
May 21, 2017 16:00 | Juniori U11 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 5 | FC Bacău | |
May 21, 2017 10:00 | Juniori U11 | LPS Suceava | 3 - 3 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
May 20, 2017 10:00 | Juniori U11 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 7 - 0 | LPS Vaslui | |
Dec 4, 2016 11:00 | Trofeul Gheorghe Ola | ACS Best Kids Reghin | 5 - 4 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Dec 4, 2016 09:00 | Trofeul Gheorghe Ola | ACS Kids Tâmpa Braşov | 3 - 4 | AFC Odorheiu Secuiesc | |
Dec 3, 2016 16:00 | Trofeul Gheorghe Ola | ACS Kids Tâmpa Braşov | 9 - 1 | AS Sport ForAll Covasna | |
Dec 3, 2016 09:00 | Trofeul Gheorghe Ola | ACS Kids Tâmpa Braşov | 6 - 7 |