4 - 1
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc - ACS Kids Tâmpa Braşov
Data: | Aprilie 6, 2024 / 12:00 |
Competitia: | Liga Elitelor U16 Play-Off |
Pauza: | 0 - 0 |
Final: | 4 - 1 |
Stadion: | Sport - Park ARENA |
Oras: | Miercurea Ciuc |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Ghinea Lorand - Sfântu Gheorghe |
Asistent: | Biro Zsolt - Belin |
Asistent: | Csata Raymond - Sfântu Gheorghe |
Ultimele Meciuri ale AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
Apr 14, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 3 - 3 | AFC UTA Arad | |
Apr 13, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 3 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Apr 7, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | AS FC Universitatea Cluj | 0 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Apr 6, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 4 - 1 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Apr 4, 2024 14:00 | Cupa - Elitelor U17 | Farul Constanţa | 6 - 1 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 27, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SC Fotbal Club Ripensia Timișoara | 1 - 2 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 27, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | ACSM Politehnica Iaşi | 0 - 0 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | |
Mar 23, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 0 - 2 | AFC Botoşani | |
Mar 16, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 1 - 7 | ACS FC Bacău | |
Mar 13, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 2 - 3 | Universitatea Craiova |
Ultimele Meciuri ale ACS Kids Tâmpa Braşov
Apr 14, 2024 10:00 | Liga Elitelor U17 | LPS Bihorul Oradea | 3 - 0 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Apr 13, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | ACS Kids Tâmpa Braşov | 0 - 0 | ACSM Politehnica Iaşi | |
Apr 7, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 0 - 0 | ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj | |
Apr 6, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | AFK Csikszereda Miercurea Ciuc | 4 - 1 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Apr 3, 2024 12:00 | Cupa - Elitelor U16 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 2 | Fotbal Club Rapid 1923 SA | |
Mar 31, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | SSU Politehnica Timișoara | 2 - 2 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Mar 30, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 1 | ACS FC Bacău | |
Mar 23, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe | 4 - 0 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Mar 16, 2024 12:00 | Liga Elitelor U16 Play-Off | AFC Botoşani | 1 - 0 | ACS Kids Tâmpa Braşov | |
Mar 13, 2024 14:00 | Liga Elitelor U17 | ACS Kids Tâmpa Braşov | 1 - 1 | ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe |