4 - 3
ACS Berceni - Grupul Şcolar Agricol Nucet
Data: | Aprilie 28, 2016 / 12:00 |
Competitia: | Campionatul Național U19 |
Pauza: | 1 - 2 |
Final: | 4 - 3 |
Stadion: | Comunal 2 |
Oras: | Berceni |
Arbitri si Observatori
Arbitru: | Tunaru Alexandru - Crevedia Mare |
Asistent: | Burcescu Alexandru - Giurgiu |
Asistent: | Mosneagu Adrian - Giurgiu |
Rezervă: | Raportaru George - Giurgiu |
Ultimele Meciuri ale ACS Berceni
May 21, 2016 12:00 | Campionatul Național U19 | CS Unirea Tărlungeni (BV) | 4 - 0 | ACS Berceni | |
May 15, 2016 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Berceni | 2 - 3 | CS Dinamo Bucuresti | |
Apr 28, 2016 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Berceni | 4 - 3 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Apr 16, 2016 12:00 | Campionatul Național U19 | FCM Târgovişte SA | 1 - 6 | ACS Berceni | |
Apr 10, 2016 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Berceni | 1 - 2 | ACS FC Academica Clinceni | |
Apr 2, 2016 12:00 | Campionatul Național U19 | AFC Astra (GR) | 1 - 3 | ACS Berceni | |
Mar 27, 2016 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Berceni | 2 - 5 | CS Balotești | |
Mar 13, 2016 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Berceni | 3 - 1 | CSS Braşovia Braşov | |
Dec 5, 2015 10:00 | Campionatul Național U19 | ACS Sport Team Bucureşti | 2 - 1 | ACS Berceni | |
Nov 22, 2015 12:00 | Campionatul Național U19 | ACS Berceni | 5 - 0 | CS Unirea Tărlungeni (BV) |
Ultimele Meciuri ale Grupul Şcolar Agricol Nucet
Apr 20, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | FC Metaloglobus Bucureşti | 12 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Apr 13, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 8 | AFC Chindia Târgovişte | |
Apr 6, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSS Târgovişte | 4 - 1 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Mar 30, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 2 - 1 | ACS Petrosport Ploiesti | |
Mar 23, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 1 - 3 | CSM Alexandria | |
Mar 16, 2024 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 0 - 10 | FC Metaloglobus Bucureşti | |
Nov 26, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | AFC Chindia Târgovişte | 7 - 0 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 18, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | Grupul Şcolar Agricol Nucet | 3 - 2 | CSS Târgovişte | |
Nov 11, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | ACS Petrosport Ploiesti | 3 - 1 | Grupul Şcolar Agricol Nucet | |
Nov 4, 2023 12:00 | Naţional U19 Play-Off | CSM Alexandria | 1 - 3 | Grupul Şcolar Agricol Nucet |